Zapowiedź: Skrzynia pełna dusz – Marcin Mortka

Podoba się?

Skrzynia pełna duszData premiery: 12. października 2022

Wydawnictwo: SQN

Los ponownie wystawia Drużynę na ciężką próbę

W Dolinie rozhulały się jesienne wichry, co z reguły jest złym znakiem – nie dość, że zimno, to jeszcze nie wiadomo, co przywieją. Edmunda zwanego Kociołkiem, gospodarza w karczmie Pod Kaprawym Gryfem, martwi głównie to drugie, bo wrogów sobie w świecie narobił niemało. I choć jeszcze tego nie wie, do jego gospody zmierza właśnie pewna banda z Głodnej Puszczy. A za nią kolejna, jeszcze większa. Nie wie też, że będzie się musiał rozmówić z księciem Rupertem, który ani trochę za nim nie przepada, zaingerować w młodzieńczy romans, zebrać kilka razy po gębie, zagościć w prawdziwej bajce i wyprowadzić w pole Złe.

No i kompletnie nie ma pojęcia, co Zwierzak robi na dachu karczmy.

W ramach cyklu Drużyna do zadań specjalnych dotychczas pojawiły się trzy tytuły: Nie ma tego złego, Głodna puszcza, a nawet prequel oraz Przed wyruszeniem w drogę. Kwestią czasu było pojawienie się pełnoprawnej kontynuacji.

Książki z tej serii należą do gatunku quest fantasy. Nie mogło więc zabraknąć klasycznych elementów literatury przygodowej i fantastycznej. Czytelnik ma okazję towarzyszyć specyficznej drużynie – składającej się z byłego żołnierza, guślarza, elfa, paladyna, goblina i krasnoluda – w drodze po chwałę!

Skrzynia pełna dusz skupia się na dalszych losach karczmarza Edmunda zwanego Kociołkiem, dawniej wojującego w armii księcia Stefana.

Los ponowie wystawia Edmunda na ciężką próbę. Do jego karczmy zmierza bowiem pewna złowieszcza banda…

Autor: Marcin Mortka
Cykl: Drużyna do zadań specjalnych
Tom: 3
ISBN: 978-83-8210-446-2
Liczba stron: 384

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze