KONKURS URODZINOWY – ETAP III

Podoba się?

Witajcie, Śmiałkowie!

Po fali afrykańskich upałów przetaczających się po naszym kraju oraz zwiększonym wysiłku intelektualnym (spowodowanym rozwiązywaniem naszych zagadek) tym razem coś… łatwego. Kolejny etap pozwoli odpocząć Waszym rozgrzanym do czerwoności szarym komórkom. ;-) W trzeciej odsłonie naszego urodzinowego konkursu prezentujemy Wam następujące ćwiczenie. Waszym zadaniem jest odnaleźć wszystkie umieszczone w poniższej łamigłówce nazwy mieczy – historycznych bądź fikcyjnych. Dla ułatwienia zadania dodam, że jest ich 15. Zaczynacie od oznaczonego na zielono “E”, kończycie ostatnią literą piętnastego ostrza – oznaczonym na czerwono “D”.

Dla przypomnienia lista nagród, które możecie otrzymać, biorąc udział w konkursie:

Laureat pierwszego miejsca otrzyma:
Zestaw wszystkich dotychczas wydanych tomów z cyklu „Kroniki Żelaznego Druida” autorstwa Kevina Hearne’a, czyli konkretnie: „Na psa urok”, „Raz wiedźmie śmierć”, „Miedzy młotem a piorunem”, „Zbrodnia i Kojot” oraz „Kijem i mieczem”, a także dodatkowo papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas wraz z dedykacją autorki.

Uczestnik, który zakończy rywalizację na  drugim miejscu, zdobędzie:
Zestaw dotychczas wydanych tomów cyklu o Dorze Wilk autorstwa Anety Jadowskiej, który to składa się z wydanego w nowej szacie graficznej „Złodzieja dusz”, „Bogowie muszą być szaleni” i „Zwycięzca bierze wszystko”, a także papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas z dedykacją.

Laureat nie mniej zaszczytnego trzeciego miejsca wzbogaci swoją biblioteczkę o:
„Wilczy trop” Patricii Briggs, „Nawałnicę mieczy. Stal i śnieg” George’a R. R. Martina, a także papierową wersję „Po stronie mroku” Agnieszki Hałas z dedykacją.

A teraz czas na zadanie.

Rozwiązane zadanie należy wysyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 3. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 15 do 22 sierpnia 2013 roku do godziny 20:00. UWAGA! Rozwiązanie zagadki musi zostać przesłane w formie graficznej w formacie jpg, zawierającej trasę z zaznaczonymi odnalezionymi mieczami, oraz w postaci listy. Jeśli któraś z form zostanie pominięta nie otrzymacie punktów za ten etap. Za każdą poprawnie podaną odpowiedź otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że także w tym etapie każda zła odpowiedź oraz jej brak, powodować będą odjęcie 2 punktów z ogólnej puli punktów za wszystkie etapy. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

Powodzenia!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
GemmaBe

Wcale nie takie łatwe na jakie wygląda :(

 
hluk

Wystarczy odwiedzić odwiedzić jedną bądź dwie strony w necie i ma się gotowe odpowiedzi.

 
hluk

Lista 15 haseł jest, ale jak to przesłać w jpg? Co ja mam z tym rysunkiem zrobić? Co jak ktoś nie umie edytować obrazków?

 
Oksa

hlu, spróbuj w paincie, jest dość intuicyjny.

 
hluk

Wyszły bahomazy. Lepiej nie będzie. Ciągle ktoś przychodzi przeszkadza. To prawda i wymówka wjednym. :-P

 
karolina

Jak do tej pory mój ulubiony etap. Pewnie dlatego, że jest dość łatwy. 2 miecze mi zostały do znalezienia. Super konkursik, świetny pomysł z podzieleniem go na etapy :)

 
GemmaBe

Czy trzeba miecze podawać w jakiejś specjalnej kolejności czy można obojętnie jak?

 
WereWolf

W takiej kolejności, w jakiej od pierwszego do ostatniego zostały umieszczone w diagramie.